Trasy

Trasy

+48503774667

Trasy

Powyżej przedstawiamy obszar polski niemiec jak również holandii który obsługujemy.

www.przewozyconnect.pl  lub TEL.  +48503774667

Nasze busy do Holandii jadą po zakreślonym na niebiesko teretorium A oprócz tego zabierają pasażerow z adresu pod adres.

Obsługujemy województwa:

– LUBELSKIE
– ŚWIĘTOKRZYSKIE

– MAŁOPOLSKIE
– ŚLĄSKIE
– OPOLSKIE
– DOLNOŚLĄSKIE
– WIELKOPOLSKIE
– LUBUSKIE
– ŁÓDZKIE
– MAZOWIECKIE
– PODKARPACKIE

Rezerwacja na internetowej stronie https://przewozyconnect.pl/busy-z-holandii/

Zapraszamy do rezerwacji naszych komfortowych busów do Holandii a wkrótce przekonasz się że warto oprócz tego mamy sporo promocji.

Wyjazd 3 osób z jednego miejsca z Polski bądź z Holandii oprócz tego w to samo miejsce 10 % zniżki. Również jeżeli zamierzasz podróżować z nami w obie strony to na powrotną drogę przysługuje zniżka.

Z nami podróżujesz busem z adresu pod adres jak również bez przesiadek.

Oznacza to że podróż z nami z Polski do Holandii jak również z Holandii do Polski odbywa się bez przesiadek. Oprócz tego zawozimy naszych pasażerów z adresu pod adres czyli od drzwi do drzwi.

Zapewniamy komfort oraz wygodę podczas podróży naszym busem z Polski do Holandii.

Wszystkie busy z Polski do Holandii są komfortowo wyposażone w urządzenia zapewniające miłą podróż jak również są wygodne i przestronne. Posiadają pojedyncze w pełni regulowane w trzech płaszczyznach pojedyncze fotele. Oprócz tego przystosowane są do długich podróży. Fotele umożliwiają wypoczynek oraz sen podczas całej podróży z Polski do Holandii.

Posiadamy duże busy co gwarantuje dużą przestrzeń podczas całej podróży z Polski do Holandii jak również w drodze powrotnej busem z Holandii do Polski. Wszystkie busy zapewniają wygodną jak również komfortową podróż oprócz tego są tanie. Ceny w naszych busach do Holandii z Polski kształtują się na dość niskim poziomie. Cena zależy od daty oraz adresu z Polski jak również od adresu docelowego do Holandii.

Zapraszamy do rezerwacji, gdyż nasze tanie busy z Polski do Holandii są bardzo komfortowe jak również wygodnie i duże.

 

trasy
trasy