Busy z Holandii do Polski

Busy z Holandii do Polski

www.przewozyconnect.pl

tel. +48503774667

Busy z Holandii do Polski z naszej siedziby w Lublinie wyjeżdżają codziennie rano oprócz tego w niedzielę i święta również wieczorem.

Busy z Holandii do Polski
Busy z Holandii do Polski

Ponadto zapraszamy do rezerwacji na stronie https://przewozyconnect.pl/busy-z-holandii/

oprócz tego lub pod numerem +48503774667

Mapa z trasami przejazdu naszych busów z Holandii do Polski ponadto z Polski do Holandii.

PONADTO NASZE BUSY DO HOLANDII Z POLSKI WYJEŻDŻAJĄ Z LUBLINA.
Obsługujemy również województwa:

– LUBELSKIE – ŚWIĘTOKRZYSKIE – ŁÓDZKIE – MAZOWIECKIE – PODKARPACKIE – MAŁOPOLSKIE – ŚLĄSKIE – OPOLSKIE – DOLNOŚLĄSKIE – WIELKOPOLSKIE – LUBUSKIE

 

Rezerwacji w naszym busie można dokonywać codziennie dzwoniąc pod numer +48503774667 lub na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. https://przewozyconnect.pl/busy-z-holandii/

Jedziemy z Polski do Holandii jak również z powrotem bez przesiadek jak również z adresu pod adres.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w naszych busach odpowiednio wcześniej. Wszystkie rezerwacje potwierdzamy na 1 lub 2 dni przed wyjazdem dzwoniąc do Państwa i potwierdzając wyjazd. Busy zazwyczaj wyjeżdżają z Holandii wieczorem oprócz tego w święta również rano. Do Polski busy nasze przyjeżdżają zazwyczaj w porze porannej, rozwożąc pasażerów pod wskazany adres. Wszystkie busy są zawsze gotowe do podróży i zapewniają komfort jak również wygodę podróżowania dla wszystkich pasażerów. Busy z Holandii do Polski jada po wcześniej ustalonej trasie. Trasy są tak układane aby możliwe jak najszybciej dotrzeć do celu czyli do Polski. Wszystkie trasy są układane bardzo blisko autostrad, zarówno w Holandii jak również w Niemczech. Takie ułożenie tras naszych busów z Holandii do Polski  powoduje iż podróż jest krótka jak również szybka. Wszystkie busy monitorujemy na bieżąco a w czasie podróżny jesteśmy w ciągłym kontakcie z kierowcami.

Rezerwuj nasze tanie busy z Holandii do Polski już dziś.

Rezerwacje przyjmujemy na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt jak również telefonicznie pod numerem telefonu +48503774667. Rezerwując wcześniej masz pewność dostępności miejsc w naszych busach z Holandii do Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *