busy Polska Holandia cena

busy Polska Holandia cena

tel. +48503774667

www.przewozyconnect.pl

Nasze busy Polska Holandia mają niskie ceny, oprócz tego są komfortowe oraz wygodne.

Zapraszamy do podróży z nami na trasie Polska Holandia jak również Holandia Polska a wkrótce przekonasz się, że wybrałeś właściwego przewoźnika na swoją podróż.

Nasze busy kursujące na trasie Polska Holandia oprócz tego Holandia Polska mają pojedyncze i rozkładane fotele.

Rezerwacji można dokonać +48503774667 telefonicznie oprócz tego na stronie https://przewozyconnect.pl/busy-z-holandii/

busy polska holandia cena
busy polska holandia cena

 

W zakładce galeria można obejrzeć nasze busy w środku jak również na zewnątrz.

U nas rezerwując bilet w dwie strony otrzymujesz zniżkę co powoduje że cena jest odpowiednio niska.

Jeżeli wybierasz się z grupą 3 osobową (lub więcej) w podroż  busem Polska Holandia, również przewidujemy zniżkę a cena zmniejsza się o 5 %.

Zapraszamy do rezerwacji już dziś, gdyż nasze busy Polska Holandia jeżdżą codziennie a rezerwacje przyjmujemy na bieżąco.

W naszych busach Polska Holandia jak również Holandia Polska obowiązują również karty stałego klienta.

Karty stałego klienta zapewniają zniżki po odpowiedniej ilości przejazdów z naszą firmą -jeden przejazd równa się jeden wpis.

Przejazd z Polski do Holandii jak również z Holandii do Polski jest odnotowywany. Po zebraniu odpowiedniej ilości wpisów dostajecie zniżkę na kolejny przejazd z Polski do Holandii jak również z Holandii do Polski. Zapytaj kierowce o kartę stałego klienta i zachowaj do kolejnej podróży. Zbieraj wpisy jadąc naszym busem za każdym razem z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski.

Na Facebooku organizujemy też różne promocje na przejazdy z Polski do Holandii. Obserwuj i korzystaj ze zniżek oraz promocji podczas swojej podróży z Holandii do Polski.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług jak również rezerwacji busa do Holandii oprócz tego busa do Polski. Jeździmy z adresu pod adres – door to door jak również bez przesiadek podczas całej podróży z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *