Busy do Polski z Eindhoven

Busy do Polski z Eindhoven

Nasze Busy do Polski z eindhoven jeżdżą  regularnie przy czym z Eindhoven wyjeżdżają wieczorem.

Rezerwacja tel. +48503774667 lub na stronie www.przewozyconnect.pl/kontakt/

Zapraszamy do podróżowania z nami naszymi busami ponieważ podróż z nami przebiega sprawnie, gdyż podróż odbywa się bez przesiadek.

nasze busy do polski, mają komfortowe  wyposażenie w rzeczy niezbędne do wygodnej i miłej podróży oprócz tego nasi kierowcy zawsze służą pomocą ponadto jadą z adresu pod adres.

nasze busy jeżdżą w Polsce przez następujące regiony

www.przewozyconnect.pl/trasy

busy do polski co najważniejsze wyjeżdżają z eindhoven w następujące dni – wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

busy do polski z eindhoven

 

 

 

W skład aglomeracji miasta Eindhoven wchodzą m.in. Valkenswaard, Veldhoven, Heeze, Best oraz Oirschot. Jeśli szukasz pracy jako elektronik lub elektryk to Eindhoven jest miastem w którym mieści się siedziba koncernu Philips. W Eindhoven znajduje się również fabryka samochodów DAF. Wiec jeśli masz wykształcenie techniczne to na pewno znajdziesz tam pracę. Jeśli interesujesz się sportem to na pewno wiesz że Eindhoven to siedziba klubu piłkarskiego PSV Eindhoven. Jeśli zamierzasz przyjechać na mecz, to nasz bus będzie najlepszym środkiem lokomocji z Polski do Eindhoven.

W Eindhoven znajdują się również liczne zabytki:

Neogotycki kościół św. Katarzyny (1860-1867)
Muzeum techniki Evoluon (1966)
Stedelijk Van Abbemuseum
Dawna fabryka Philipsa Witte Dame (1920-1921)
Pomnik Michaela Jacksona

Jeżeli lubisz zwiedzać to zawieziemy Ciebie i twoich znajomych z Polski do Eindhoven naszymi komfortowymi busami.

Z Brabancji Północnej zabieramy pasażerów również z następujących miast: Asten, Baarle, Best, Bladel, Boekel, Boxmeer, Boxtel, Breda, Chaam, Cuijk, Dongen. Oprócz tego Eersel, Eindhoven, Etten-Leur, Geertruidenberg, Goirle, Grave, Haaren, Heeze, Helmond, ’s-Hertogenbosch, Den Bosch, Heusden, Hoogerheide. Jak również  Lith, Meeuwen, Megen, Mierlo, Nuenen, Oisterwijk, Oosterhout, Oss, Rosmalen, Rucphen, Schijndel, Sint Anthonis, Sint, Michielsgestel, Sint-Oedenrode, Someren, Steenbergen. Oprócz tego TilburgUden, Valkenswaard, Veghel, Veldhoven, Vught, Waalre, Waalwijk, Werkendam, Woensdrecht, Woudrichem, Zevenbergen, Zundert.

Zapraszamy do korzystania z naszych busów do Polski z Eindhoven ponieważ podróż z nami jest miła i komfortowa. Oprócz tego odbywa się z adresu pod adres. Jak również podróż odbywa się bez przesiadek.