Busy do Polski z Amsterdamu

Busy do Polski z Amsterdamu 

TEL.   +48503774667

Jeżeli chcesz podróżować z nami busem z amsterdamu do polski ZAPrASZAMY do naszego biura lub Kontaktu telefonicznego.

nasze busy co najważniejsze jadą z amsterdamu do polski wieczorem. co pozwoli państwu w danym dniu PÓJŚĆ do pracy w amsterdamie. a po pracy usiąść wygodnie w nasz bus do polski Zawiezie państwa pod wskazany adres.

Zapraszamy do rezerwacji naszych BUSÓW z amsterdamu na co najmniej tydzień wcześniej. ponieważ pozwoli to uniknąć problemu z niemożnością zamówienia busa z amsterdamu do polski w ostatnim momencie.

Ceny naszych busów z amsterdamu do polski są różne.  PONIEWAŻ dostosowujemy ceny za przejazd do polski do ilości osób wracających z jednego adresu.

Jeździmy z następujących dzielnic Amsterdamu:

  • Centrum
  • Noord
  • West
  • Nieuw-West
  • Zuid
  • Oost
  • Zuidoost
  • Westpoort

Nasze busy do Polski z Amsterdamu wyjeżdżają z Amsterdamu po południu. Ponadto podróż z nami jest bez przesiadek. Oprócz tego zawozimy swoich klientów z adresu pod adres.

Amsterdam znany jest przede wszystkim z piłki nożnej i klubu sportowego AFC Ajax. Jeżeli chcesz wybrać się na mecz piłki nożnej to nasz bus jest idealnym transportem. Jeżeli zbierze się większa grupa podróżujących na stadion Amsterdam ArenA, to przewidujemy zniżki na cały przejazd. Oprócz tego na trasie powrotnej również przewidziane są duże zniżki dla klientów naszych busów powracających do Polski.

Amsterdam to nie tylko stadion ArenA. Amsterdam ma ponad 7000 zabytków – kościoły, kamienice, mosty, fortyfikacje oprócz tego giełdy. W mieście znajdują się też liczne parki, place, galerie jak również muzea. Jeśli masz ochotą na zwiedzanie Amsterdamu to zawieziemy ciebie tam oprócz tego zabierzemy również w podróż powrotną do Polski. Amsterdam to również wiele hoteli, hosteli jak również mieszkań do wynajęcia dlatego z Noclegiem na pewno nie będziesz miał problemu. Oczywiście nasze busy do Amsterdamu zawiozą ciebie i twoich przyjaciół pod wskazany adres.

Zapraszamy do rezerwacji +48503774667

https://przewozyconnect.pl/

Busy do Polski z Amsterdamu
Busy do Polski z Amsterdamu