BUSY DO HOLANDII Z LUBLINA – LUBELSKIEGO

BUSY DO HOLANDII Z LUBLINA – lubelskiego

+48503774667

Jeśli potrzebujesz komfortowego i szybkiego busY do holandii z lublina lub z województwa lubelskiego – skontaktuj się z nami

nasze busy do holandii ZABIERAją PASAŻERÓW Z lublina oprócz tego z WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO co najważniejsze PRZEWAŻNIE W GODZINACH PORANNYCH – rano

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC PO NUMEREM TELEFONU – tel.+48 503 774 667

lub poprzez stronę:

www.przewozyconnect.pl/kontakt/

Obszar obsługiwany przez nasze busy do Holandii

 LUBELSKIE – LUBLIN, ŚWIDNIK, PIASKI, CHEŁMRYKI, NAŁĘCZÓW, BYCHAWA, PONIATOWA, BIŁGORAJ, KRAŚNIK, LUBARTÓW, HRUBIESZÓW, KRASNYSTAW, ZAMOŚĆ, JANÓW LUBELSKI, DĘBLINPUŁAWY. oprócz tego OPOLE LUBELSKIE, KAZIMIERZ DOLNY, TOMASZÓW LUBELSKI, kozienice, łęczna. zwierzyniec, bełżyce, cyców, urszulin, wysokie, kock, ryki, łuków, parczew, bełżyce, szczebrzeszyn, tarnogród, krasnobród, józefów, ostrów lubelski, parczew, rejowiec fabryczny, ludwin. OPRÓCZ TEGO trawniki, izbica, wólka orłowska, fajsławice, stary zamość, sitaniec.

Oprócz tych miejscowości nasze tanie busy jadą codziennie  i obsługują również miejscowości leżące w prawie całym województwie lubelskim.

Wszystkie nasze busy podczas przejazdu z Holandii jadą bez przesiadek jak również w drodze powrotnej do Polski jedziemy bez przesiadek.

Przejazdy naszymi tanimi busami odbywają się bez przesiadek jak również bez zbędnych postojów podczas przejazdu na całej trasie z  Polski do Holandii.

Przejazdy naszymi busami z województwa lubelskiego realizujemy w systemie z adresu pod adres czyli door to door.

Oznacza to, że zabieramy naszych pasażerów z adresu z Polski ustalonego podczas rezerwacji. Jak również busami do Holandii dowozimy pasażerów na adres docelowy ustalony podczas rezerwacji miejsca w naszym busie.

Zapraszamy do rezerwacji osoby z województwa lubelskiego jak również z innych województw przez które przejeżdżają nasze busy do Holandii.

Ze względu na długą podróż do Holandii nasze busy są wyposażone w pojedyncze w pełni regulowane fotele zapewniające wygodną jak również bardzo komfortową podróż. Wszystkie nasze tanie busy są również wyposażone w nawiewy na tylną część busa oprócz tego są przestronne wyposażone w klimatyzację.

busy do holandii z lublina
busy do holandii z lublina