busy do holandii lubelskie

busy do holandii lubelskie

Nasze busy do Holandii obsługują województwo lubelskie oprócz tego województwa centralne oraz południowe Polski.

W celu rezerwacji busy do Holandii z lubelskiego prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu:

+48503774667

Rezerwacji naszych busów do Holandii z lubelskiego można dokonać również na naszej internetowej stronie www.przewozyconnect.pl

Busy do Holandii z lubelskiego jadą rano oprócz tego w sezonie codziennie i co najważniejsze bez przesiadek.

Wszystkie busy jadą z województwa lubelskiego i rozpoczynają trasą rano. Jedziemy zawsze do Holandii z województwa lubelskiego i jedziemy do Holandii bez przesiadek. Oznacza to, że podróż przebiega szybko i bez niepotrzebnego stresu podczas przesiadek.

Nasze busy do Holandii z lubelskiego jeżdżą w systemie z adresu na adres – door to door.

Busy nasze jadąc do Holandii zabierają pasażerów z województwa lubelskiego z adresu na adres co oznacza, iż wszyscy pasażerowie są dowożeni od drzwi do drzwi. Zabieramy pasażerów z adresu w Polsce ustalonego podczas rozmowy telefonicznej oprócz tego w Holandii również zawozimy pod ustalony wcześniej adres. Jeździmy w tak zwany systemie dowozu pasażerów door to door zarówno w Polsce jak i w Holandii.

Bus do Holandii wyjeżdżają z Lublina.

Busy startują z Lublina i zabierają pasażerów z całego województwa lubelskiego. Do Holandii najczęściej dojeżdżają wieczorem.

Tanie busy do Holandii z Lublina

Nasze busytanie co oznacza że są alternatywą dla innych środków transportu do Holandii takich jak pociąg, samolot lub autobus.

Obsługujemy poniższe miejscowości jak również miejscowości obok tychże miast.

LUBELSKIE – LUBLIN, ŚWIDNIK, PIASKI, CHEŁM, RYKI, NAŁĘCZÓW, BYCHAWA, PONIATOWA, BIŁGORAJ, KRAŚNIK, LUBARTÓW, HRUBIESZÓW, KRASNYSTAW, ZAMOŚĆ, JANÓW LUBELSKI, DĘBLIN, PUŁAWY. OPRÓCZ TEGO OPOLE LUBELSKIE, KAZIMIERZ DOLNY, TOMASZÓW LUBELSKI, KOZIENICE, ŁĘCZNA. ZWIERZYNIEC, BEŁŻYCE, CYCÓW, URSZULIN, WYSOKIE, KOCK, RYKI, ŁUKÓW, PARCZEW, BEŁŻYCE, SZCZEBRZESZYN, TARNOGRÓD, KRASNOBRÓD, JÓZEFÓW, OSTRÓW LUBELSKI, PARCZEW, REJOWIEC FABRYCZNY, LUDWIN. OPRÓCZ TEGO TRAWNIKI, IZBICA, WÓLKA ORŁOWSKA, FAJSŁAWICE, STARY ZAMOŚĆ, SITANIEC.

www.przewozyconnect.pl

busy do holandi lubelskie
busy do holandi lubelskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *